Відправити письмо до студії дизайна Solar InteriorЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Замовити зворотний зв'язок Передзвонити мені
Оберіть свій унікальний стиль інтер’єру

Популярні стилі інтер’єру та їх сучасна трансформація

Коли ми шукаємо на просторах інтернету зображення інтер’єрів у певному стилі, різноманіття варіацій змушує замислитись, а які ж насправді елементи вирізняють один стиль інтер’єру від іншого. Звичайно, такі елементи є, комбінація певних оздоблювальних матеріалів, меблів та декору формує індивідуальний та неповторний інтер’єр.

Різноманіття популярних стилів інтер'єру:

Однак, кордони, що відділяють один стиль інтер’єру від іншого вже давно розмиті, дизайнери поєднують та міксують між собою елементи різних стилів та епох, створюючи неперевершені, особливі та унікальні інтер’єри.

Характеризуючи інтер’єр, дизайнер часто говорить, що він з елементами класики, арт-деко чи мінімалізму і т.п. І це не дарма, тому що кожен з нас прагне унікального простору, ми не бажаємо зупинятись на конкретному стилі, ми хочемо жити у інтер’єрі з власним стилем.

Унікальність та неповторність - головна ідея, яку доносять сьогодні дизайнери Solar Interior, працюючи над дизайн проектом кожного замовника.

У цій статті ми ознайомимо Вас з тим, як трансформувались найпопулярніші стилі в інтер’єрі та як вони виглядають в наш час.

Стиль сучасна класика:

Акцентуємо увагу саме на інтер’єрах з елементами класики, а не на традиційних класичних інтер’єрах. Часто такий стиль називають сучасною класикою: його легко зрозуміти, у проекті може бути різне наповнення класичних елементів, комфортне для замовника. Адже відомо, що класичні інтер’єри не кожному комфортні та прийнятні. Окрім того, класика – дорога у розробці та виконанні.

Обираючи класичний стиль свого помешкання, Ви повинні уявити себе в ньому. Складно? Набагато простіше це зробити у просторі з елементами сучасної класики: вишукані та водночас стримані лінії, лаконічні форми, спокійна кольорова гама та природнього кольору покриття підлоги, і, лише граційна форма елементів меблів чи тканина портьєр нагадує про смаки господарів. Сучасна класика в оселі свідчить про вишуканий смак її мешканців.

Сучасний стиль:

Поняття сучасний стиль сформувалось не так давно. Формально, його не існує, так почали називати інтер’єри, які не належать до конкретного стилю, проте увібрали в себе сучасні тенденції та передові ідеї.

Сучасний стиль може бути міксом елементів різних стилів, важливо те, щоб дизайн Вашого простору у сучасному стилі базувався на Ваших смаках та подобаннях.Тільки такий принцип забезпечить актуальність інтер’єру у сучасному стилі на довгі роки. А якщо за базову основу інтер’єру взяти нейтральні та природні кольори стін та меблів, ультрасучасними у ньому залишивши лише текстиль, декор та техніку - матимете безпрограшний варіант.

Стиль мінімалізм:

Характерними ознаками стилю мінімалізму в інтер’єрі є: простір, в якому завжди достатньо повітря, яким би не було приміщення за площею; відсутність великої кількості меблів, більш того – мінімально необхідні меблі для комфорту; відсутність декору або невелика кількість декору, можливо, один або декілька арт-об’єктів; меблі лаконічної або навпаки, дизайнерської форми.

Оскільки приміщення не перенасичене елементами інтер’єру та кольорами, щоб інтер’єр у стилі мінімалізм захоплював та не виглядав нудно, над ним потрібно попрацювати. Кольорова палітра може бути будь-якою, важливо не перевантажувати мінімалістичний інтер’єр різноманіттям кольорів, краще, якщо це буде монохромна гама природних відтінків або обережне введення декількох акцентних кольорів у основну палітру інтер’єру.

Мінімалізм асоціюється з порядком, чистотою, простотою та вишуканістю одночасно. Спростуємо думку про те, що це холодний стриманий стиль, мінімалізм може бути затишним, усе залежить від Вашої уяви. Якщо Ви не уявляєте, як створити інтер’єр у популярному впродовж довгих років стилі мінімалізм, дизайнери студії Solar Interior з захопленням створять для Вас особливий простір у стилі мінімалізм, який покращить якість Вашого життя.

Стиль арт-деко:

До нас повертається яскравий, сміливий артдеко у сучасній варіації. Стиль, де поєднуються класичні та сучасні елементи з дизайнерським предметним декором, де арт-об’єкти можуть складати основу інтер’єру, яскраві картини та канделябри притягують увагу, а металеве обрамлення меблів та дзеркал сміливо задає настрій усьому простору. Можливо, Ви не готові жити у інтер’єрі, який наповнений артдеко одразу від підлоги до стелі, але елементи стилю артдеко варто придбати хоча б одного разу лише для того, щоб оживити консервативний простір.

Сучасний артдеко – чарівність, жіночність, неординарність, блиск та розкіш Вашого інтер’єру. Хочете, щоб Ваш дім привертав увагу? Зверніть увагу на стиль артдеко!

Важливо не перенасичити такий інтер’єр блиском та металом, відсутність смаку та недозований декор може перетворити благородний задум у зразок несмаку.Звертайтесь у Solar Interior, ми точно знаємо, яким повинен бути дизайн інтер’єру у стилі артдеко.

Стиль лофт:

Інтер’єр у стилі лофт з часом зазнав чи не найбільшої трансформації.

Сьогодні це вже не обов’язково грубі кам’яні стіни, висока стеля у промисловій споруді. Лофт тепер – це дух свободи, мужності та простоти водночас. Дім, квартира чи офіс у стилі лофт може виглядати по різному в залежності від Ваших побажань. Уявіть: комфортні меблі, затишний куточок для відпочинку насамоті, камерну вітальню для великої компанії з постерами ретро-авто чи краєвидів Нью-Йорку, просту та зручну кухню, де кожен може знайти та приготувати щось для себе, приглушене, різне за сценарієм освітлення та цегляну кладку з духом великого міста.

Атмосферність – те, що відрізняє лофт від інших стилів. І нехай Ви живете не у промзоні передмістя Нью-Йорку, нехай висота Ваших стель менше 3-х метрів та на стінах немає оригінальної кам’яної кладки, атмосферу лофту завжди можна перенести у власний простір. Сучасні варіації лофтових приміщень мужні й затишні, стримані та привітні водночас. В залежності від того, як подати лофт, інтер’єр у стилі лофт може бути комфортним не лише для холостяка, а й для родини чи романтичної пари.

Скандинавський стиль:

Скандинавський стиль досить довго не втрачав популярність та завоював любов мільйонів у всьому світі. Це зрозуміло: простота та зручність у спокійних та стриманих кольорах з затишними акцентами у декоруванні зробили цей стиль доступним.

Доступність та орієнтація на масовість відіграли не останню роль у поширенні і популяризації скандинавського стилю. Він досить демократичний: природні килими та джутові доріжки; меблі простих лаконічних форм; сучасні лампи та підвісні світильники геометричних форм; кольорова гамма у білих, пастельних, прохолодних та сірих кольорах, де акцентами можуть бути яскравий синій, жовтий чи інші сміливі кольори.

Останнім часом скандинавський стиль почав втрачати свою популярність у європейських країнах. Це легко пояснити прагненням європейців мати більш теплу та вишукану оселю, оскільки клімат та смаки скандинавів відрізняються. Стриманість, простоту і затишок, яку пропонує скандинавський стиль, ми можемо додати у наш дім, поєднуючи його з сучасним стилем.

Американський стиль:

Оригінальний, яскравий, затишний та теплий, той, що популяризує сімейні цінності та цінує вінтажні речі, не усім прийнятний та зрозумілий (на перший погляд) - такими епітетами можна охарактеризувати американський стиль інтер’єру. Список можна продовжувати, тому що американські інтер’єри різні. Але, якщо перед Вами відкриті дерев’яні балки на стелі у вітальні, декілька м’яких диванів з кріслами різного комплекту по колу, які утворюють центр зустрічей та відпочинку, купа м’яких подушок у декорі гостьової, вінтажна скриня замість журнального столику та комод з напоями, безліч сімейних фоторамок на стінах – велика вірогідність, що це американський інтер’єр.

Американцям подобається комбінувати те, що не комбінується на перший погляд: блиск та геометричні орнаменти з деревом та природнім камінням, старі антикварні речі поєднуються з французьким шармом (витончені портьєри, свічки, квіти). Через багатогранність, відсутність правил, американський стиль швидко набирає популярності в Європі. Американський стиль може бути респектабельним та демократичним, що дає можливість для творчості у процесі оформлення простору.

Цікавий той факт, що американський стиль не всім подобається одразу, до нього потрібно придивитись, звикнути, пізніше він може навіть захопити.

З захопленням створюємо простір, який покращує якість Вашого життя!