Відправити письмо до студії дизайна Solar InteriorЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Замовити зворотний зв'язок Передзвонити мені
МИ СТВОРЮЄМО ЯКІСНИЙ ОСОБЛИВИЙ ДИЗАЙН ПРОЕКТ У ПОГОДЖЕНИЙ ТЕРМІН

Професійна студія дизайну інтер’єрів Solar Interior

Створюємо дизайн проекти в Києві, працюємо віддалено. Де б Ви не знаходились, дизайнери студії Solar Interior постійно з Вами на зв’язку. Така співпраця сьогодні є можливою та ефективною завдяки досвіду, накопиченому з роками нашими спеціалістами.

Дизайн інтер’єру сьогодні - важлива необхідність, адже доведено, що простір навколо нас впливає на наше самопочуття та формує свідомість. Ми втілюємо Ваші мрії та з захопленням створюємо простір, який покращує якість Вашого життя!

Розроблюємо для Вас складні інженерні креслення та створюємо дизайнерський особливий затишок з художнім смаком для житлових та комерційних приміщень. Наші дизайн проекти технічно грамотні, продумані до дрібниць від концепції інтер’єру і до його візуалізації.

У своїх проектах ми створюємо стильні дизайнерські інтер’єри не залежно від того, який бюджет виділив на проект замовник. Ми розроблюємо індивідуальний дизайн проект в рамках Вашого бюджету.

Ми розуміємо Ваші потреби, тому пропонуємо унікальний та гнучкі пакети послуг дизайнера, які Ви особисто можете сформувати, виходячи виключно з власних потреб, бажань та можливостей.

МИ ГАРАНТУЄМО:

Технічно грамотні якісні проекти

Практичні професійні рішення

Комфортні умови співпраці з кожним замовником

НАША МЕТА – ЩАСЛИВИЙ ЗАМОВНИК У ВЛАСНОМУ ОМРІЯНОМУ СТИЛЬНОМУ ІНТЕР’ЄРІ!

  • У команді Solar Interior дизайнер, інженер, візуалізатор. Саме така співпраця виявилась вдалою та визначила подальшу колаборацію у напрямку дизайну інтер’єрів.
  • Вміння слухати та розуміти своїх замовників, любов до своєї справи, професійність, уважність до деталей, постійна співпраця з замовником – запорука наших успішно виконаних проектів.
  • Ми створюємо технічно грамотні проекти житлових та комерційних приміщень будь-якої складності: квартир, апартаментів, приватних багатоповерхових будинків, закладів громадського відвідування.
  • Створюємо інтер’єри у будь-який стилях, знаходимо Ваш індивідуальний стиль, підбираємо оптимальний дизайнерський пакет для Вас. Лише замовляючи дизайн проект у студії Solar Interior, Ви самі створюєте власний індивідуальний пакет послуг дизайнера, з урахуванням власних потреб. Враховуємо Ваш бюджет. Пропонуємо Вам лише найкращі рішення.
  • Процес роботи над проектом надзвичайно відповідальний та важливий для нас. Ми вивчаємо, аналізуємо смаки, спосіб життя та побажання Замовника, адже саме з цього починається успішна співпраця, яка базується на взаєморозумінні. Перш за все створюємо ідею – концепцію інтер’єру, яка є фундаментом для майбутнього проекту, перетворюючи Ваш простір на особливий та неповторний.
  • Ми не лише створюємо дизайн проект, а й втілюємо його у життя через авторський нагляд. Ми завжди впевнені у результаті, саме тому нам довіряють наші клієнти.

Ми всі різні, з різними смаками та можливостями, проте кожен з нас вартий того, щоб щодня заряджатись позитивом від інтер’єру, який оточує, насолоджуючись гармонійним дизайнерським простором навколо.

НАШІ ПРИНЦИПИ:

Працюємо професійно, відповідально та прозоро

Знаходимо Ваш індивідуальний стиль

Створюємо інтер’єри у будь-яких стилях

Формуємо оптимальний дизайнерський пакет особисто для Вас

Принципи співпраці зі студією інтер'єрного дизайну Solar Interior

Пропонуємо Вам лише найкращі функціональні рішення

Враховуємо Ваш бюджет

Не нав’язуємо постачальників та підрядників

Ми зацікавлені у плідній співпраці з Вами!

ЛИШЕ У НАС РІЗНОМАНІТНІ ПАКЕТИ ПОСЛУГ ДИЗАЙНЕРА ЗГІДНО ВАШОГО БЮДЖЕТУ.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ